Aukcja Charytatywna w Teatrze 6. piętro (6.05.2020)

Fundacja Promocji Sztuki Polskiej oraz Teatr 6. piętro mają przyjemność zaprosić do udziału w Aukcji Charytatywnej w Teatrze 6. piętro.

Dochód, uzyskany podczas licytacji, przeznaczony zostanie na rzecz dwóch Fundacji: Fundacji Najsłodsi oraz Fundacji Promocji Sztuki Polskiej.

Poza niezwykle ważnym wymiarem dobroczynnym, Aukcja ta wpisuje się również w szereg wydarzeń zorganizowanych w ramach uroczystych obchodów 10-lecia działalności Teatru.

Ze względu na panujący w Polsce stan epidemii, licytacja odbędzie się wyłącznie w systemie zdalnym. Zachęcamy do rejestracji na platformie OnebidArtinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na stronie www.pragaleria.pl.

W katalogu aukcyjnym znajdziecie Państwo 86 prac, przekazanych specjalnie na ten cel, przez artystów młodego jak również średniego pokolenia, studentów uczelni artystycznych, jak również uznanych twórców, poszukiwanych przez kolekcjonerów sztuki. Nie zabraknie w nim zarówno prac malarskich, graficznych a także rzeźb czy designu. Ceny wywoławcze wszystkich prac to 100 zł.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji!

Fundacja Najsłodsi:

Fundacja założona przez Michała Figurskiego. Jej nadrzędnym celem jest mówienie o celach leczenia cukrzycy, uniknięcie jej niewidocznych na początku, a groźnych powikłań u młodych ludzi, mających całe życie przed sobą. Członkowie fundacji przeprowadzają badania przesiewowe w polskich uczelniach i zakładach pracy w celu zdiagnozowania nierozpoznanych lub ukrytych symptomów cukrzycy, by skierować te osoby na bardziej szczegółowe badania i diagnozy mające na celu jak najszybsze wdrożenie terapii i pomoc w późniejszym leczeniu.

Fundacja angażuje się w eventy o charakterze edukacyjnym, kwesty na rzecz organizacji terapeutycznych i placówek medycznych, organizację kampanii społecznych. W planach na najbliższą przyszłość ma również stworzenie aplikacji pomagającej znaleźć, stosownie do miejsca zamieszkania, szybką i fachową pomoc medyczną, w dziedzinie cukrzycy i towarzyszących jej powikłań. Jednak głównym, nadrzędnym celem fundacji, którego realizacja przewidziana jest w ciągu kolejnych lat, jest budowa pierwszego w Polsce Instytutu Diabetologii.

http://najslodsi.pl/