Aukcja Charytatywna „Na Pomoc Australii!” (29.01.2020)

Wszystkich nas poruszył los ludzi i bezbronnych zwierząt, żyjących do tej pory w rejonach ogarniętych katastrofalnymi pożarami, które miały miejsce w ostatnich miesiącach w Australii.

Fundacja Promocji Sztuki Polskiej, w partnerstwie z Wyższą Szkołą Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT, przygotowała Aukcję Charytatywną „Na Pomoc Australii!”.

Cena wywoławcza wszystkich prac to 100 zł. Dochód z aukcji przekazany zostanie na rzecz Fundacji Siepomaga, która zbiera pieniądze na rzecz WIRES (NSW Wildlife Information, Rescue and Education Service Inc.) – czyli największej australijskiej organizacji zajmującej się ratowaniem dzikiej przyrody.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”. Znajdziecie w niej Państwo prace przekazane na ten szczytny cel przez członków kadry profesorskiej uczelni, wśród których znaleźć można najbardziej znanych polskich artystów, o budzącym podziw dorobku, jak również dzieła studentów.

Jak zwykle zapraszamy również na WIRTUALNY SPACER po wystawie przedaukcyjnej, do którego link znajdą Państwo tutaj. Wirtualne zwiedzanie da Państwu możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo. Świetnie też służy przypomnieniu ekspozycji i pracy tym z Państwa, którzy wcześniej odwiedzili nas osobiście.

Zobacz katalog na onebid.pl

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z katalogiem oraz odwiedzenia wystawy przedaukcyjnej.

Aukcja odbędzie się w siedzibie Fundacji 29 stycznia o godz. 19:30.