2. Aukcja Charytatywna na rzecz Fundacji “Najsłodsi” – 5 maja 2021 r. godz. 19:30

Fundacja Promocji Sztuki Polskiej oraz Fundacja „Najsłodsi”, we współpracy z Pragalerią, zapraszają do udziału w 2. Aukcji Charytatywnej na rzecz Fundacji „Najsłodsi”. Licytacja on-line odbędzie się 5 maja o godz. 19:30 na portalu Onebid.pl. Katalog, z możliwością wcześniejszego składania ofert i limitów, jest już dostępny na platformie aukcyjnej: LINK

To już druga edycja aukcji przygotowanej wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Fundacji „Najsłodsi”. Tym razem, w katalogu znaleźć można 99 prac przekazanych specjalnie na ten cel przez artystów młodego jak również średniego pokolenia, studentów uczelni artystycznych, a także uznanych twórców, których dzieła są poszukiwane przez kolekcjonerów sztuki. Nie zabraknie w nim obrazów, grafik, rzeźb a nawet przykładów współczesnego designu. Ceny wywoławcze wszystkich obiektów to 100 zł. Tradycyjnie część zebranych środków ze sprzedaży prac młodych artystów przeznaczona zostanie na cele statutowe Fundacji Michała Figurskiego „Najsłodsi”. Środki wpłacone przez szczęśliwych zwycięzców licytacji na konto Fundacji Promocji Sztuki Polskiej traktowane są jako darowizna na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.

Ze względu na panujący w Polsce stan epidemii, aukcja odbędzie się wyłącznie w systemie zdalnym, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid.pl oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Pragalerii (www.pragaleria.pl) lub mailowo / telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji!